אודות

קצת על פרחונית
פרחונית ממוקמת בצומת הגומא, כביש 90, ממש בכניסה לקריית שמונה. פרחונית הוקמה מתוך אהבה גדולה לפרחים, עיצוב ואנשים. ומתוך הרצון להביא סגנון ייחודי וחדש. בחנות הפרחונית תוכלו למצוא זרים וסידורי פרחים שנשזרים באהבה. כל זר הוא יחיד ומיוחד ומותאם בדיוק רב לצורכי הלקוח. תוך הקפדה מרבית על טריות הפרחים. בנוסף תוכלו למצוא מגוון עציצים וכלים ייחודים שנבחרו בקפידה במיוחד עבורכם. צמחי אויר, מוביילים, שוקולדים ועוד שלל הפתעות. פרחונית מבצעת גם שירות משלוחים בגליל ושירותי עיצוב אירועים ועמדות שזירה בכל רחבי הארץ. מוזמנים באהבה.

קצת עלי
אני מיטל, הגעתי ממרכז הארץ לגליל לפני כשבע שנים, והתאהבתי! 
הרומן שלי עם פרחים התחיל בעבודה הראשונה שלי בגיל 15 והתפתח עם השנים, במהלכן למדתי ועבדתי בתחום הפרחים ועיצוב האירועים במגוון רחב של עבודות עד שיצאתי לדרך עצמאית. לאחרונה סיימתי בהצלחה את לימודי מאסטר בשזירת פרחים של האיגוד האירופאי (European Master Certification)
הפרחים עבורי הם דרך חיים, האומנות שלי, הדרך שלי לבטא את עצמי ולפזר אור, שמחה וצבעוניות בעולם. ואני עושה זאת באהבה גדולה.
כל עיצוב עבורי זה כמו לידה, משהו שמבקש לצאת מתוכי לעולם, לרוב אני לא מודעת לאיך העיצוב יראה עד שהוא פשוט נולד, כמו קסם שמתרחש כל פעם מחדש. כשאני מתחילה לעבוד על עיצוב אני מקבלת השראה מכל מה שסביבי, חפצים, כלים, פרחים, צמחים, חומרים שונים, וכמובן מהטבע הקסום שעוטף אותי מכל עבר.

לקוחות ממליצים